יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

פורטל חינוך

כחלק מתכנית האב לתקשוב מערכת החינוך בעיר עלה לאוויר בחודש אוגוסט 2015 פורטל חינוך עירוני ובו כל המידע אודות מוסדות החינוך ותכניות החינוך בעיר
 
בראשון לציון פועלת זו השנה הרביעית תכנית אב לתקשוב מערכת החינוך בעיר והתאמתה לטכנולוגיות המאה ה-21 בהוראה ובלמידה. תכנית התקשוב העירונית נולדה מתוך הצורך לענות על שינויי תפיסה בחינוך תלמידים בעידן של מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים, שהפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מעולמם של התלמידים.


לתוך העולם הזה נכנס פורטל חינוך אשר הוקם במינהל החינוך, ובו כל המידע אודות מערכת החינוך בעיר ומוסדות החינוך מגן הילדים ועד כיתה י"ב. בפורטל ניתן למצוא כתבות אודות תכניות ופעילויות בגנים ובבתי הספר, הישגי תלמידים, פרסים והצטיינויות, לוח אירועים, חדשות ופרסומים, טפסים, סרטונים, מידע להורים, הנחיות לשעת חירום ועוד.

 

ד"ר שוש נחום, ראש מינהל חינוך: "הצורך בפורטל חינוך עירוני, אשר יהווה את 'שער הכניסה' של החינוך בעיר, עלה לפני שנים אחדות ובמהלך השנה האחרונה קרם עור וגידים עד לכדי אתר מגובש ושלם. בפורטל נביא לידיעתכם את כל המידע אודות החינוך בעיר הרלוונטי לקהלי היעד השונים בעיר - אלו העוסקים בחינוך ואלו הצורכים חינוך. במובן הזה הפורטל הוא מעין 'בית חם' ביצירת מפגש ושיח של כל אותם גורמים במקום אחד".

 

לפרסום בפורטל החינוך ניתן לפנות אל ליאת חכימי עטיה, מנהלת הפורטל, בטלפון 03-9547976
או במייל LiatH@rishonlezion.muni.il

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי בתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד