יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי - מוסדות חינוך
עמוד פנימי חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

רשימת המגמות וימים פתוחים- לבוגרי כיתות ט'

* במקום שלא צויין איזור בעיר הכוונה לכל התלמידים בעיר.

 

קריית החינוך השש שנתית "הגימנסיה הריאלית" ע"ש א.קררי - רח' סמילצ'נסקי 22 (מקיף א') 

מערכות ביוטכנולוגיה – (לתלמידי מזרח ומרכז העיר)  

כדור-סל (בנים/בנות)                                                                             

מחוננים (מותנה באישור משה"ח ) 

ביום  א  בתאריך  19.2.17 , בשעות 17:00-20:00 

 

קריית החינוך העירונית דתית  

ביום  ו,  בתאריך   17.2.17 , בשעות 9:00-11:00 

 

קריית החינוך השש שנתית "העמית"- רח' המתנדבים 6 (מקיף ג') 

אדריכלות   

יחסים בינלאומיים-תוכנית ייחודית                                                            

כדור-יד (בנים/בנות) 

ביום ה , בתאריך   23.2.17, בשעות  17:00-19:00  

 

קריית החינוך השש שנתית "גימנסיה גן נחום"  – רח' הרצל 119 (מקיף ד') 

אומנויות העיצוב  התמחות בגרפיקה ואנימציה 

ניהול עיסקי 

כדורעף (בנים/בנות)                                                                                     

ביום  א,  בתאריך   26.2.17, בשעות  18:00-20:00  

                 

 

קריית החינוך השש שנתית "אמירים"- רח' החלמונית 6 (מקיף ה') 

תיאטרון – (לתלמידי מערב העיר) 

מוסיקה 

ביום  א , בתאריך   19.2.17 , בשעות  17:00-20:00  

                                                             

קריית החינוך השש שנתית ע"ש יגאל אלון – רח' ראם 25  (מקיף ו') 

מכטרוניקה :רובוטיקה  

אתלטיקה קלה – (בנים/בנות)   (לתלמידי מזרח ומרכז העיר)                              

תקשורת אלקטרונית-אינטרמדיה                                            

ביום  ד, בתאריך  22.2.17,  בשעות 17:00-20:00 

 

קריית החינוך השש שנתית "רביבים"- רח' גוש עציון 24 (מקיף ז') 

תיאטרון – (לתלמידי מזרח ומרכז העיר) 

מחול  -    (לתלמידי מזרח ומרכז העיר)                                                     

מערכות טלביזיה וקולנוע 

תעשיה וניהול- ניהול היצור 

ביום  ב'  , בתאריך   20.2.17, בשעות 17:00-19:00 

 

קריית החינוך השש שנתית ע"ש חיים בר לב- רח' בר לב 1 (מקיף ח') 

אומנויות העיצוב התמחות מולטימדיה 

אתלטיקה קלה – (בנים/בנות)  (לתלמידי מערב העיר)                                  

מדעי הסביבה 

ביום  ג , בתאריך   21.2.17, בשעות 17:00-20:00 

 

קריית החינוך השש שנתית "נאות אשלים" ע"ש דוד אלעזר – רח' התזמורת 17(מקיף ט') 

מערכות ביוטכנולוגיה – (לתלמידי מערב העיר) 

ספרדית 

אלקטרוניקה (שוחרות חיל האויר)                                                               

ביום  א, בתאריך   19.2.17 , בשעות  17:30-20:00  

 

קריית החינוך השש שנתית ע"ש א.איינשטיין – רח' אבני החושן 3 (מקיף י') 

הנדסת תוכנה-אל"צ ( לתלמידים שהחלו במגמה בכיתה ט') 

מערכות רפואיות 

אמנות פלסטית-ציור,פיסול וצילום                                    

ביום  ה,  בתאריך  20.2.17 בשעות  17:00-20:00  

 

קריית החינוך השש שנתית "ראשונים" ע"ש אילן רמון – רח' בר לב 1 (מקיף י"א) 

סינית 

איטלקית 

גרמנית 

ביום ד,  בתאריך  22.2.17, בשעות 17:00-19:00 

 

קריית החינוך השש שנתית "המעיין"– רח' העצמאות 37 (מקיף י"ב)  

הנדסת אווירונאוטיקה לווינים וחלל 

הנדסת תוכנה                                                                             

ביום  ב,   בתאריך  20.2.17 , בשעות 17:00-19:00 

 

תיכון טומשין – רח' גרינשפן 6 

תיאטרון / תקשוב / גיאוגרפיה 

ביום  ג', בתאריך  28.2.17 , בשעות 17:00-19:00 

 

תיכון ומכללה טכנולוגית נעמת ראשון לציון-רחוב אלפסי 13 

מערכות ייצור ממוחשבות-הנדסת בניית מכונות (תיב"ם) 

עיצוב אמנות וטיפוח החן 

תקשוב- ניהול רשתות מחשבים                                          

ביום  ב', בתאריך   27.2.17 , בשעות 17:00-20:00 

 

תיכון חקלאי ויצו נחלת יהודה- רחוב הבנים 21-נחלת יהודה 

מדעי החיים והחקלאות – טיפול בבעלי חיים 

ביום  ה', בתאריך   23.2.17 , בשעות 16:00-18:00              

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
קהילה והוראה לומדת
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד