יום המורה 2015 ראשון לציון

לוח אירועים

עמוד פנימי חירום
עמוד פנימי - חירום
עמוד פנימי - שירות
עמוד פנימי - תכניות בחינוך
עמוד פנימי - פדגוגיה דיג
עמוד פנימי - הורים וקהילה

קריית החינוך השש שנתית "גימנסיה גן נחום" מקיף ד'

מגמת אמנויות העיצוב התמחות תקשורת חזותית (קוד מגמה: 2010)
מגמה ייחודית בעיר עם ניסיון של מעל 30 שנים. המגמה שואפת לחנך לחשיבה יצירתית, עצמאית וביקורתית תוך כדי פיתוח והעצמת היכולת האישית של כל תלמיד והכשרתו ללימודי המשך אקדמאים בבתי ספר גבוהים כגון: "בצלאל", שנקר", "המכון הטכנולוגי חולון". תלמידי המגמה מתנסים בשיטות מחקר, פיתוח וביצוע פרויקטים מעמיקים על ידי התמקדות בלימוד שפת העיצוב והאמנות. הלימודים משלבים יצירה דיגיטלית עם חדוות יצירה ומלאכה ידנית ודגש על העמקה בתכנים ושיתופי פעולה חברתיים ומקצועיים. המקצועות הנלמדים: עיצוב גרפי (תקשורת חזותית), גרפיקה ממוחשבת (לימודי תוכנות), אמנות, וידאו-ארט, אנימציה, צילום, תולדות האמנות, יסודות העיצוב ומדעי הטכנולוגיה (10 יח"ל בגרות). הלימודים מתקיימים בסדנאות מלאכה ובחדרי לימוד המצוידים במיטב הציוד העדכני הכולל מחשבי מקינטוש מתקדמים עם תוכנות עיצוב, עריכה ואנימציה, ציוד צילום, לוחות דיגיטליים ועוד. בימים אלה מוקם מרחב למידה חדש לתלמידי המגמה המותאם לצרכים המיוחדים של התלמידים במסלול זה.

 

תלמידי המגמה משתתפים בכל שנה בסיורים מקצועיים, הרצאות אורח ופרויקטים מיוחדים. כמו כן לוקחים חלק בתחרויות ארציות ותערוכות אמנות ועיצוב בעיר ומחוצה לה. בסיום הלימודים התלמידים מקבלים תעודת בגרות מלאה ותעודת טכנולוגית.

 

תנאי קבלה:

  • עמידה במבחן מעשי וריאיון אישי; 
  • ממוצע בתעודה - 80 וללא ציונים שליליים;
  • אנגלית - הקבצה א' מציון 55 ומעלה;
  • מתמטיקה - הקבצה ב' מציון 90 ומעלה.

רכז המגמה: יוסי אסולין noodnikim@hotmail.com

 

ניהול עסקי - התמחות במינהל עסקים (קוד מגמה: 1720)
מגמה ייחודית המיועדת לתלמידים המתעניינים בהבנת תהליכים כלכליים המניעים את העולם העסקי. המגמה מציעה תכנית לימודים ייחודית שמוכרת על ידי משרד החינוך, תכנית עשירה המנתחת את עולם הפרסום והשיווק ואת מערכת הכספים, הבנקאות והבורסה באופן חווייתי והתנסותי. תכנית הלימודים מלווה בפעילות העשרה ענפה הכוללת סיורים, הרצאות ומפגשים עם אנשי עסקים ויזמים. התלמידים נבחנים בכלכלה ובתכנית לימודים ייחודית במינהל עסקים ברמה של 5 יח"ל. בנוסף ל 5 יח"ל במינהל עסקים וכלכלה, יכולים להגביר את לימודיהם בתכנית של  5 יח"ל נוספות במינהל וכלכלה הכוללת גם פרויקט גמר בחשבונאות. לתלמידים שיעמדו במלוא החובות של המסלול תוענק תעודה טכנולוגית, בנוסף לתעודת בגרות. 

 

תנאי קבלה:

  • ריאיון אישי;
  • ממוצע בתעודה - 80 וללא ציונים שליליים בתעודה;
  • מתמטיקה - הקבצה א' מציון 55 ומעלה;
  • אנגלית - הקבצה א' מציון 55 ומעלה.

רכזות המגמה: בלה גרוס bellagross@walla.com │ יוליה אנגלר  yuliam3@gmail.com

 

 

אתר העירייה
מרכז תמיכה יישובי
פסג"ה
מחיי גני הילדים ובתי הספר
טפסים
סיוע טכני
אתר נגיש 2014
בניית אתרים
עבור לתוכן העמוד